Dhoma te lira me qira per studente Aktash

55 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Aferdita 04 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .�Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS per sezonin dimror !!�Shtepia gjendet ne rr. Harulla Abdullahu -Aktash afer universitetit ILIRIA dhe menzes se studentave.��Shtepia posedon dy kate per banim. Qmimi per krevat eshte 55 euro varsisht prej cilit kate.
Per me teper na kontaktoni ne 045638773.
Aferdita
+38345638773


Skype:
//

WhatsApp:
//
Leaflet
Në fillim