##Dhomë e volitshme ne gjendje te mrekullushme ##

0 EUR

Jepet me qera nga: Linda 05 Sht 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Kjo dhomë është e mobiluar plotësisht - ka dy vende të rehatshme gjumi - një tepij të madhe , dollap i madh - karrige dhe tavolina. muret mund të lyhen sopas deshires .
•dhomë është vendosur në laminat dhe ka tre dritare të mëdha dmth. ka dritë të mjaftueshme në dhomë
•dhoma është shumë e pastër, por nuk ka objekte elektronike, gjindet ne katin e tretë
•Banjo është e ndarë me një dhomë tjetër, megjithatë, ka një hyrje të veçantë
shkallët janë vendosur plotësisht në qeramikë dhe kanë gilindera
•Afër apartamentit gjindet një farmaci, një dyqan ushqimore edhe një frizerk . kopshti dhe shkolla fillore është në disa hapa për të arritur .
rruga kryesore është shumë e lehtë për të arritur
edhe qendra e Prishtinës mund të arrihet në më pak se 20 minuta
•është për këtë çmim shumë të mirë lejon një banim shumë të qetë dhe të sigurt

•pronari jeton në Gjermani, në qoftë se ju keni interes ju lutem kontaktoni atë përmes viber me numrin +49 163 4212330 ekziston edhe mundësia te dërgoni një mesazh me tekst dhe ai i thërret përsëri
••Per pushimet verore aj gjindet ne kosov prandaj mund te thirrni ne numrin 044948512
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione