Lshoj dhom me qira per studente

70 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Muhamet 07 Sht 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Lshoj dhoma me qita Te kompletura siq po shihet ne foto dhomes ju bashkangjitet edhe kuzhina dhe banjo na kontakto ne viber+37744949272 Gjendemi te maksi ne bregdjellit rruga B
Muhamet
044949272
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione