Dhoma me qera

90 EUR /

Jepet me qera nga: Avdyli 13 Pri 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Lëshoj dhoma me qera për meshkuj , studentë ose punëtorë. Dhomat kanë hyrje te veqantë si dhe 24 orë ujë dhe WI-FI. Dhomat janë të mëdha dhe të ndriqueshme.Ka vend për nga tre persona me një dhome . Gjendemi ne afërsi te Fakultetit “Iliria”, tek Furra” Qerimi 2 “–Kodra e Diellit.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione