*Exclusive*dhomë në një vend të shkëlqyer me qira

75 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Linda 18 Maj 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
dhoma është në një shtëpi, afër qendrës së Prishtinës.
direkt në shtëpi, ka disa dyqan ushqimore dhe farmaci, si dhe shkolla fillore dhe parashkollor
vendi është shumë i qetë
me qira është një dhomë e cila është e përshtatshme për studentët. banjo ndahet me banorët të njëjtit kat
dhoma është 16 metra katrorë në madhësi dhe ka laminat dhe dritare të reja plastike.
pronari ofron një gardërobë të madhe dhe një krevat,pas marrëveshjes edhe disa shtretër, nëse interesi është në një apartament të përbashkët

për zgjedhje janë një banesë në katin të dytë ose tretë.
pronari jeton në Gjermani, për interes ju lutem thirrni ne numerin e viberit +491634212330 ose dërgoni SMS dhe aj ju thrret prap.
Leaflet
Në fillim