Lëshohet Lokali me qera 22m2 i pështatshëm dhe Lir

Jepet me qera nga: Selim Shabani 13 Nën 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Ferizaj
Lëshohet Lokali me qera mu në hyrjen kryesore të banesës. Banesa e banuar tërësisht.
Lokali është në rrugën Gëzim Sahiti afër të gjitha banesave dhe gjindet mu në hyrjen kryesore të Banesës.
Lokali është shumë i përshtatshëm për çfardo lloj Biznesi si dhe posedon të gjithë dokumentat në rregull.Lokali vetem sa eshte Rinovuar I teri me stil te Ri.
Lokali ka 22m2.
Në lokal gjithashtu gjendet invertar për sallon bukurie.
Qmimi për qera: Me marrveshje
Personi Kontaktues
Selim Shabani
Viber: +38344694141
044-694-141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim