Lokal me qera

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMSA Dje 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ipet lokali me qera me 80m² të shfrytëzuara.
Lokali posedon edhe terasën prej 196m² .
Lokali ka qenë në shfrytëzim si restaurant 12 vite me radhë, ku tashmë mund të ipet me qera edhe me inventar të gatshëm për ushtrim të kësaj veprimtarie.
Lokali gjendet në lagjën “Dardania I”, në rrugën kryesore “15 Qershori”.
Terasa dhe restauranti mund të ipen edhe ndaras për shfrytëzim.
Qeraja mujore sipas marrëveshjes.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Leaflet
Në fillim