LOKAL ME QERA

Jepet me qera nga: kimi 16 Nën 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Gjilan
Ofrohet lokali me qera në kompleksin Fitorja rrugen kryesore.
Lokali ka 65m² dhe ofron çasje direkte në rrugen kryesore dhe gjendet në një pozitë mjafte të mirë, lokali është i pershtatshem për çdo lloj veprimtarie.

Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
+38344485814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim