Lokal me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AMSA 15 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Hapësirë parkimi / Garazh
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qera me sipërfaqe prej 125m2.
Lokali gjendet në një hapsirë shumë të përshtatshme për veprimtari të ndryshme afarizmi, ku afër ka qendrat tregtare me hapsirë të mirë reklamuese me ekspozim të plot të ndriqmit natyralë.
Lokal me infrastrukturë të plot, dyshemeja e tëra në pllaka.
Gjithashtu posedon dy tualete, dhe dy garazha.
Lokali ka mundesin e ndarjes.
Qeraja mujore është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
ALQ0020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim