Lokalet me qera

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMSA 27 Nën 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ipen lokalet me qera me sipërfaqe nga 70 m2. dhe podrumi me 140 m2.
Lokal me infrastrukturë të rregullt, dyshemeja e tëra në pllaka, gjithashtu me një ndriqim të mirë të vendit.
Lokali gjendet në një vend shumë të pështatshëm për shumë lloje të bizneseve.
Qeraja mujore është sipas marrveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
ALQ0021
Leaflet
Në fillim