Lokali me Qera

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMSA 22 Shk 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ipet lokal me qera me sipërfaqe prej 21m2 në katin e parë.
Lokali është i rregulluar i tëri në pllaka të kualitetit të lartë.
Lokal me infrastrukturë të rregullt,nxemje qendrore dhe i gatshëm për shfrytëzim për biznese të ndryshme dhe qëllime afariste.
Lokali posedon edhe tualetin i cili gjendet në koridor të objektit ( i perbashket me të tjerët).
Lokali gjendet në objektin Agro Hermes.
Qeraja mujore sipas marrëveshjes.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Leaflet
Në fillim