! Falas ju gjejm Depo , objekte

Jepet me qera nga: luan Dje 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
G R A T I S Ju gjejm lokale objekte depo banesa
Pse te humbi koh duke kerku per depo , objekte , turall , shtepi kur e keni mundesin pa asni shpenzim shtes ne ju gjej depo objekte me qira dhe shitje n Prishtin ,Qagllavic , Fushkosov

+383 44 200 413044 200 413
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim