Leshohet Lokali Me Qera

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KS-EU AGENCY Real Estate 22 Shk 09:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Leshohet Zyra me Qera ne Qender
Zyra gjendet perball Stacionit policor 92 afer saj ka sheshin Nena Tereze dhe caffet e vogla.
Zyra ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe eshte teresisht e renovuar po ashtu ka nxemje ka ngrohje qenderore me rryme orientimi i saj eshte ne lidje perendim.
dhe posedon:
✔3 Dhoma pune
✔1 Kuzhine
✔1 Banjo
Për më shumë informata na kontaktoni ne:
📞+383 49 333 463
📞+383 49 333 561
📧ks.euagency@gmail.com
🌐 www.ks-eu-agency.com
📍Adresa: Rruga : Rrustem Statovci Nr.218(Afer Albi Market), Prishtinë
KS-EU AGENCY Real Estate
KS-EU REAL ESTATE Ofrojme : -Shitje Banesave,Shpijave,Trojeve -Qiradhënje Banesave,Shpijave,Trojeve - Ndërmjesime Biznesi
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rrustem Statovci 218 Tregoje në hartë
049333463
https://www.facebook.com/Ks.EuRealEstate/?ref=page_internal
KS-EU AGENCY Real Estate
049333463
Leaflet
Në fillim