Lshoj Garazh me Qira ne Arberi Prishtine te Sachi

Jepet me qera nga: Arsimi 09 Nën 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Leshoj Garazhen me Qira ne Arberi (Dragodan) Prishtine te Sach Pizza dhe Valdrin Sahiti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim