Objekti afarist ne VETERNIK 1200 eur.

Jepet me qera nga: Genc Dobroshi 11 Dhj 03:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leshohet objekti afarist me qera.
Lagja Veternik "Genci Roll" afer te restorani "Puro".

- Objekti eshte ne 3 nivele.
Siperfaqja e pergjithshme e objektit eshte 600m2.

Cmimi per m2=2 eur.
600m2 x 2 eur.=1.200 eur.

Cmimi i fundit eshte 1.000 eur.

Ka parkingun para objektit dhe dalje ne rrugen "Nekibe kelmendi" ne drejtim te pallatit te drejtesise.

Genc Dobroshi
Genc Dobroshi
+38344660660
Leaflet
Në fillim