Objekti afarist ne VETERNIK

0 EUR

Jepet me qera nga: Genc Dobroshi 04 Qer 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Leshohet objekti afarist me qera.
Lagja Veternik "Genci Roll" afer te restorani "Puro".

- Objekti eshte ne 3 nivele.
Siperfaqja e pergjithshme e objektit eshte 600m2.

Cmimi per m2=2 eur.
600m2 x 2 eur.=1.200 eur.

Cmimi i fundit eshte 1.000 eur.

Ka parkingun para objektit dhe dalje ne rrugen "Nekibe kelmendi" ne drejtim te pallatit te drejtesise.

Genc Dobroshi
Genc Dobroshi
+38344660660
Leaflet
Në fillim