Shitet restauranti 184 m2

Shitet nga: Ruzhdi Shabani 22 Shk 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lokali esht me te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje restauranti: dizajni i restaurantit esht shum i mir, i ka 33 tovolina, 76 korrika, 30 separeja, sa i perket shankit esht frizi i pijeve me tri dyer, aparati i kaffes me dy dozera (3)-shë, dy lavabora, ndersa ne kuzhin: esht furra e picave, dy friteza, frizi bashk me tovolin per pizza, frizi i ngrirjes, frizi i thjesht, ventillimi, skara, plloqat jan dy te vogela, dy te mesme dhe dy te medhaja, esht vendi per zierjen e makaronave, orizit dhe shpagetave, perzierja e brumit, maqina per bluarjen e mishit, maqina pee prerjen e suxhukut, sallates etj, jan dy banjo me lavabora ndersa jasht banjos jan dy lavabora (extra)
Ambienti i restaurantit esht shum i mir, ka ndriqim te mir, per me shum hajdeni vizitojeni ne fush kosov rruga shefki kuleta afer mrikes.
Ruzhdi Shabani
044-234-668
Leaflet
Në fillim