Lokali në shitje

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMSA 22 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet lokali me 13m² .
Lokal i rregulluar me pllaka të kualitetit të lartë,me infrastrukturë të plotë, dhe i gatshëm për shfrytëzim.
Gjendet në rrugë kryesore ,afër shkollave të mesme.
Ҫmimi i lokalit është sipas marrëveshjës.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Leaflet
Në fillim