Lokali në shitje

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMSA Dje 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet lokali me siperfaqe prej 28m² në katin e parë.
Lokali është i rregulluar i tëri në pllaka të kualitetit të lartë dhe posedon infrastrukturë të rregullt,nxemje qendrore dhe është i gatshëm për shfrytëzim.
Lokali posedon edhe tualetin i cili gjendet në koridor të objektit ( i përbashkët me të tjerët).
Lokali gjendet në objektin e Agro Hermes-it.
Çmimi i lokalit është 55.000 €.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Leaflet
Në fillim