Objekt me qera

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMSA 27 Nën 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ipet objekti me qera me katër kate me katër hyrje të veçanta.
Kati i parë: Lokal me siperfaqe 96m2 të shfrytëzueshme dhe një tualet.
Kati i dytë: Lokal me sipërfaqe 96m2 të shfrytëzueshme dhe me ndriqim të plot dhe një tualet.
Kati i tretë:Lokal me siperfaqe 96m2 të shfrytëzueshme.
Kati i katërt : me siperfaqe 96m2 ku mund te shfrytëzohet dhe per banim.
Dyshemeja e tëra pllaka të kualitetit të lartë.
Të gatëshëm dhe të përshtatshëm për biznese të ndryshme.
Objekti gjendet afër postes se vogel, dhew ka qasje direkte në rrugë kryesore.
Qeraja mujore është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
ALQ0010
Leaflet
Në fillim