Shitet Lokali ose ipet me qera përball gjykates

0 EUR

Shitet nga: Blerim 11 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Lokali ipet me qera , lokali osht i gatshëm për shfrytzim për afarizëm posedon dhe parking. Lokali gjendet ne rrugën kryesore gjilan - kamenic perball gjykates.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione