Apartament Durres Vollga

79 000 EUR

Shitet nga: Aldo Dje 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet Apartament 82m2 Kati 11
Lagja 1 Rruga Taulantia Durres Vollga.
Me letra Certifikat Pronesie dhe Hipoteke.
Soxhorno e madhe..1 dhome gjumi...banio..ballkon.
2 ashensore vend per parking..Pallati i ri!
Instalime elektrike dhe hidraulike te reja.
Pamje nga Deti edhe nga Taulantia.
Apartamenti eshte ne nje lagje te qete ka pamje nga deti dhe ne nje pozicion ku merr diell te bolshem gjate dites. Lokacioni eshte ideal pasi eshte praktikisht ne zemer te qytetit. Apartamenti ka te gjitha parametrat e nevojshme.
Per me shum fotografi kontaktoni.
Aldo_sa91@hotmail.com
00355698753595
00306944212043
00302155053415
Në fillim