IPET OPJEKTI ME QERA

5 EUR

3 000 000 EUR

Shitet nga: Nasuf zejnullahu 17 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ipet objekti me qera i cili gjendet ne qender te Prishtines ball per ball me Kolegjin Fama ose mbrapa Ministris se Arsimit. Objekti eshte i ndertuar ne vitin 2008 nga Kompanija Dino.
Objekti edhte 10 kate ku dy katet e para jan lokale afariste te leshura me qera dhe me nji siperfaqe diku perafersishte 600 m2. Cdo kate ka nga tre banesa. Banesa No 1 ka 4 dhoma gjumi, banesa No 2 ka tre dhoma gjumi dhe banesa No 3 ka tre dhoma gjumi dmth gjethsej jan 21 banesa.
Objeti eshte me leje te ndertimit ne emer te babit.
Objekti ka funkcionuar shum mir me student gjeri tani ,por duke mos mundur me menagjuar ne menyr te duhur dua ta leshoje me qera sa me par qe eshte e mundur. Objekti mund te leshohet me qera complet ku ka diku 3000m2. Objecti mund te perdoret per ndonji ambasad,ose ndonji compani te madhe e cila ka shum puntor. Qmimi eshte diku 5euro/m2 Te interesuarit mund te e-mail ose tel e larte permendur.Ska ma lir dhe me mir se me i shfrytzuar keto shanca,sepse nuk vije gjithmon keto shanca.Per te intersuarit me kohe te gjat mundemi te bejme ndyshime ne qmime. Vetem vertete te interesuar le te paraqiten ju lutemi.
Leaflet
Në fillim