Llustera Ndriçime "DOMI" Chanelier

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ndriçime "DOMI"Chandelier Dje 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Ndriçime "DOMI"Chandelier posedon te gjitha llojet e ndriçimit per ambiente te ndryshme ,me çmimet me te volitshme ne treg.
Bëjmë shitjen e mallit me shumicë dhe pakicë !
Gjindemi në Vranjevc ,Magjistrale Prshtinë-Podujevë(perball tregut te kafsheve)
Mob/vib: +377 44 353 170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim