Publikuar: Nën 28 2017 08:36

shitet lokali

Publikuar: Nën 28 08:36
Shikime: 9
shes lokal ne lagjen emshir afer stacionit aftubusav lokali ka dy dyer dhe ka 72 deri 80m2 nuk e di sigurt se nuk jam ne kosov per momentin ju lutem vetem ne wiber +37745831387 lokali ka cmimin 1550 nmeter ...po ashtu lokali esht i leshuar per qira per momentin nvaret nga blersi nese don qiran te vazhdoj amo te jav nderpres ju mir pres
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione