SHITET OBJEKTI AFARIST 4500m2

Shitet nga: Valton Kunoviku 17 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Objekti afarist 3 katesh me lokacion ne Zonen Industriale Prishtine - Fushe Kosove, ne mes te British School Kosova dhe Univerzitetit AAB, posedon:
- 21 ari truall
- Showroom & Zyra 280m2
- Shtepi te banueshme 220m2 (Ne katin 3: 1 Sallon, 4 Dhoma gjumi, 1 Banjo)
- Depo 4000m2
- Parking privat
CMIMI TEJET I VOLITSHEM & I NEGOCIUESHEM!!!
Valton Kunoviku
+38344506555
Në fillim