Shitet Pllaci 11,78Ari në Veterrnik

Shitet nga: power-ag- 20 Nën 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Prishtinë
Shitet Pllaci në Veterrnik Hymje te Hajvalis 100Metra Afer shkolles Fillore AFRIM GASHI , 11,78 ari , Trualli Posedon Infrastruktur Komplete i Gjith i shtruar me Beton si dhe Rrethoj , i gatshum per Çfardolloj Biznesi , Me Dokumentacion Te Rregullt ... Kontakti & Viber : +38344195410.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim