JEPET ME QERA

Jepet me qera nga: REDI 14 Sht 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Artanë
Jepet me qera shtepi e mobiluar me te gjitha kushtet gjendje e persosur.Ka dy dhoma gjumi verand ballkon dhe holl.Ndodhet prane Drejtorise se Higjenes pallatet e reja kati 6 TIRANE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim