Tirane

Jepet me qera nga: Luan shehaj 25 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 1200 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Artanë
JEPET KAPANON ME QERE 400 meter dhe me obor 1200 meter perball mobileri ardeno
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim