Ofroj falas shtepi

50 EUR /muaj

Jepet me qera nga: alex 11 Tet 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Dragash
jap falas vetem per vajza garzoniere ne plazh durres vajz serioze dhe pastertoire
Leaflet
Në fillim