shtepi

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: alban 30 Maj 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Drenas
shtepia a 3 kat komplet mobiluar prej as deri zhe si dhe jasht nxemje me dru shporet dhe nxemje me rrym friz en larse lavatriqe dy banjo funksjonalet. sallon dhom. banjo kati par i dyti a3 dhoma banjo komplet me mobile parket dyshemeja dritare plastik oborr hapsir 6 ari si dhe garazhda si dhe shupa komplet e rrethuar ne muri viber +377.45.585.940
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione