Shtëpi me qira

0 EUR

Jepet me qera nga: Naim Agushi 22 Gush 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Lëshoj shtëpi me qira.Shtëpia gjindet ne rrugen "Thimi Mitko" 100m nga rruga kryesore "Rexhep Bislimi".Shtepia posedon Sallon+Kuzhin,2dhoma gjumi,banjo,dhe oborri
Çmimi sipas marrveshjes.Na kontaktoni ne numrim+383/44-157-151.
Naim Agushi
044157151
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione