Shtepi me qera(2 dhomeshe)

0 EUR

Jepet me qera nga: Shtepi 24 Sht 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Ngrohje
Komuna
Gjilan
Ipet me qera shtepia. Shtepia ka 2dhoma dhe banjo. Gjendet perball viva fresh-rruga Varoshit.
Per me shume info thirr ne telefon...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione