Jep shtepi me qera ne qender te Pejes

Jepet me qera nga: Gjeladin 19 Tet 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Pejë
Shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe me lokacion ne qender te pejes.
Gjeladin
049293852
Leaflet
Në fillim