# 182 -Lëshohet me qera shtëpia 130 m²

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Agjensioni LOYAL Sot 02:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Lëshohet me qera shtëpia 4 dhomëshe me siperfaqe 130 m2 në Rr. Isa Kastrati, afër furres Hasi, rruga për Matiqan, përtej shkollës Iliria. Shtëpia është 2 katshe dhe e mobiluar. Me një cmim të volitshëm për 180 euro/muaj.Shtëpia posedon:
- Dhomen e ndejes (Salloni) me Kuzhinë dhe Tryezari
- 3 Dhoma gjumi
- Banjo
- Korridor


Na kontaktoni ne numrat:
+383 44 388 488
+383 48 388 488
Agjensioni LOYAL
Agjensioni LOYAL
  Online
+38344388488 / +38348388488
Leaflet
Në fillim