Ipet me qira shtepia 2 katshe 245m2 lagja Qendresa

800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Kosova Immobilien Sot 18:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Shitet banesa 3 dhomëshe 82m2 kati 7 Xhambazt te Rukolli 82 000 EUR
Shitet banesa 2 dhomshe 60m2 kati 1 Dardani 70 000 EUR
Shitet banesa 3 dhomëshe  87m2 ne katin e 5 Lagjja Kalabria 75 000 EUR
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kalabria, 64m2 52 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Ipet me qira shtepia në lagjen Qendresa (Te Rezonanca), me sipërfaqe 245m2, shtepia ka 2 kate , garazh për dy vetura, po ashtu  nxemjen qendrore, ka uje 24H, shtepia është komplet e mobiluar.

KATI  Përdhes ka: sallon me kuzhinë , dhomë gjmi, 2 banjo dhe korridor.
KATI 1-rë ka: 4 dhoma të gjumit shpajz 2 banjo dhe 3 ballkona.Çmimi: 800€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Kosova Immobilien
  Online
04444349
Leaflet
Shitet banesa 3 dhomshe 87.89m2 kati 4 Fush Kosov 480 EUR
Shitet banesa 3 dhomshe 90m2 kati 5 Fush Kosov 47 000 EUR
Shitet banesa 4 dhomshe 109m2 kati 5 Veternik 800 EUR
Shitet banesa 3 dhomëshe 87.50m2 kati 5 Fushë Kosovë Bresje 460 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione