Jap me qera nje dhome per studente femra.

50 EUR /muaj

Jepet me qera nga: br 10 Tet 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Zgjidh ngrohje
Jap me qera nje dhome per studente femra.
Me kushte shume te mira dhe nxemje qendrore.
Qmimi 50 euro per person plus rryma.
Leaflet
Në fillim