Jepet me Qira

Jepet me qera nga: DANI 09 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Veternik
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira shtepija me 6 ari vend dhe me pisha rruges per te rrethi i Cagllacices afer SPAR market. Shtepia eshte teresisht e renovuar dhe mobiluar me shije dh eshte e paperdors krejt te reja. Per me teper shiko videon dh efoto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim