Leshohen me qera

0 EUR

Jepet me qera nga: Mehdi 27 Maj 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Leshohen me qera dy shtepi te cilat jan te bashkangjitura dhe kan sipefaqe te njejte dhe interier te njejt, te mobiluara dhe rregulluar sipas standardeve.shtepit posedojn garazh,
Kati I ka sallon ,kuzhin dhe banjo
Kati II ka 3 dhoma gjumi dhe banjo,
uji ka 24 orë me ujsjelles , gjithashtu ka edhe bunain te kyqur ne sistem.
ngrohja eshte qendrore me rrymë, por ka mundesi edhe ngrohje me dru pasi ka oxhakun
qmimi sipas marrveshjes.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione