Lëshohet me qira kati i shtëpisë në B.Diellit #iBRO GROUP

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Dje 13:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Lëshohet me qira kati i shtëpisë në lagjen Bregu i Diellit konkretisht përmbi lagjen e Muhagjerëve.Shtëpia është e mobiluar e gatshme për banim dhe ka këtë renditje:

-Sallon;
-Kuzhinë(Ndaras);
-Dhomë gjumi;
-Banjo;
-Koridor;
-Ballkon.

Të interesuarit mund të lajmërohen në nr:
+383/44- 85 75 65 (Viber+WhatsApp).
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Super Banesë në shitje në L.e Spitalit #IBRO GROUP 0 EUR
Shitet banesa në Qendër të Kryeqytetit #iBRO GROUP 0 EUR
Lëshohet me qira banesa në Ulpianë  #iBRO GROUP 350 EUR
Banese me qira te Bahollt #iBRO GROUP 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione