Lëshohet me qira Shtëpi Ekskluzive / Taukbahqe

3 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Dje 18:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Lëshohet me qira Shtëpi Ekskluzive në një ndër lagjet më të mira të Qytetit të Prishtinës në taukhbahqe me sipërfaqe prej 8 Ari dhe 460m2 banim. Shtëpia është e përshtatshme për banim, afarizëm, ambasada, si dhe shume veprimtari të tjera.

Posedon: 5 Dhoma gjumi 1 Master Bedroom, 1 Dhomë e ndenjës me Kuzhinë, 1 Dhomë e punës, 2 Sallona, 2 Depo, 4 Banjo, 3 Ballkona, 3 Bodruma, Ngrohje Qendrore me Pelet.

✅Cmimi: 3500€ Për Muaj.

✅Për informata të tjera na kontaktoni:

✅"ORA Patundshmëri"
✅☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
✅✉agjensioni.ora@gmail.com
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
+38345508488
Leaflet
Ora Patundshmëri
Leshohet Banesa me Qira ne Dardani 250 EUR
Leshohet Shtepi me Qira ne Kolovic 320 EUR
Banese, Prime Group, Kompleksi Ramiz Sadiku. 500 EUR
Leshohet Banesa me Qira ne Aktash 280 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione