Leshohet shtepia me qera ne Mati 1 !DELTA

2 300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 15:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet banesa me qira ne Ulpiane te Interex !DELT 300 EUR
Banes 79m2 me qira ne qender te 4 llullat!DELTA 0 EUR
Objekt 1300m2 me qira ne Qagllavice!DELTA 3 500 EUR
Ofrohet banesa me qira te Qafa 220 euro !DELTA 220 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Ofrohet shtepia 310m2 me qira ne lagjjen Mati 1

Shtepia ndodhet ne nje zone mjafte te mire banimi dhe posedone:

-Dy kate te shtepise dhe bodrumin
Garazhe dimensioni 6.4 X 3.7 me dyer automatike dhe bodrum për nxemje qendrore sistemi me rryme dhe me pelet

-Kati i parë ka sallon të hapur i mobiluar me mobilje, air kondicion, kaminë me dru, kuzhine moderne me te gjitha pajisjet e kuzhinës, trapezari me dalje ne verande dhe oborr, dhome e mobiluar e pritjes–pune me ballkon, Banjo/WC/tush..

-Kati i dytë ka tre dhoma gjumi, dhomën e prindërve e mobiluar ne mënyrë standarde, banjo/WC/tush kabine duke përfshirë edhe pjesën për gardërobën dollapë te sistemit amerikani dhe dy dhoma tjera gjumi për fëmijë me ballkone dhe terase shume e madhe, mobilet krevatet për fëmijë, dollape, korridori dhe Banjo /WC/ për dhomat e fëmijëve.

Ngrohje qendrore te sistemit me pelet opcion edhe me rryme, sistemin e ujit me bojler te madhe me ngrohje qendrore dhe me rryme per tere shtëpinë (300Ltr).

Sistemin e kamerave dhe sistemin e sigurisë alarm brenda dhe jashtë shtëpisë duke e mbuluar edhe oborrin. Shtëpia është e ndërtuar në 4ari oborr të gjelbëruar dhe është e rrethuar me muri dhe me grilla. Alternative e rrymës me sistemin amerikan te invertorit ku janë te kyqura i gjithë ndriçimi i shtepise, TV dhe Alarm.

Përveç garazhes ka mundësi parkimi edhe për një veturë tjetër ne oborr dhe gjithashtu edhe parkim ne rruge (dy vetura). Çmimi 2300 € + depoziti i obliguar

Kodi: 2887
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat: 049445711/049157113/044556777
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Zyre 180m2 me qira ne Ulpiane!DELTA 500 EUR
Ofrohet me qira banesa 63m2 ne Aktash !DELTA 279 EUR
Shitet banesa 105m2 ne Kalabri!DELTA 900 EUR
Shitet Shtepi moderne 640m2 ne Kodren e Trimave! 240 000 EUR
Në fillim