Leshohet shtepia me qera ne Veternik !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Veternik
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Ofrohet shtepia 2 katshe me qera ne Veternik (afer Spar Market rruges per Qagllavicë)

Shtepia gjindet ne lokacion mjafte te qete, leshohet me qera per familjar ose nderkombtar, ka kete renditje:

Sallon me kuzhine, bashk me trepezari, 3 dhoma te fjetjes, banjo. Shtepia ka oborr dhe vend parking. Nxemje qendrore. Leshohet vetem per afat te gjate. Cmimi muaj per muaj 1100 euro + depoziti.

KODI : 3029
Per me shume info : 049 445 711, 044 556 777, 049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim