LESHOHET SHTEPIA ME QIRA NE GERMI 1.200 € - AUK

1 200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: DENISI 26 Maj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
LESHOHET SHTEPIA ME QIRA NE GERMI 1.200 € -

SHTEPIA KA STANDARD EUROPIAN E NATYRE SHUME ATRAKTIVE .
KA SHUME NDRIQIM E SHUME GJELBRIM . PANORAM EXTRA ... HAPSIR TE MJAFTUESHME PER PARKING DHE PRIVATESI MAKSIMALE .
CMIMI ESHTE MINIMAL 1.200 € ... PERE RRETH SHTEPIS TE GJITHA SHTEPIT JAN TE LESHUARA
ME STAF NDERKOMBTAR . KY ESHTE CMIMI ME I LIRE I OFRUAR PER KETE SHTEPI .....FOTOGRAFIT FLASIN VETE .... TEL 044206088 .. DENISI ...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione