Lëshohet Shtëpia me qira në Prishtinë

2 600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: immobilien Investment 12 Tet 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Zgjidh ngrohje
Lëshohet shtepia me Qira në Lagjen Tasligje.
Shtepia ka 6 Ari toke dhe ka mbi 400m2 hapsirë.të shfrytzuar dhe tetë vende për Parking. Shtëpija është e Renovuar dhe e rregulluar me të gjitha pais jet e reja.
immobilien Investment
044208444
Leaflet
Në fillim