leshohet shtepija me qira ne lagjen nderkombetare

Jepet me qera nga: Denis Sot 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Fsahti nderkombetar
Sipërfaqe: 330 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepija exlusive me qira ne lagjen nderkombetare.

Shtepia gjithsej eshte 330 metra katrore dhe permban:

Dhomen e dites kryesore
Dhomen e dites sekondare
Kuzhine
4 dhoma gjumi
1 ballkon
2 banjo 1 wc
Saune
Bodrum
Garazhe

Oborr te regulluar plotesisht prej 8.5 ari Rryme dhe Uje 24 hr Telefon,Internet dhe Cable
Lagje e siguruar me rethoja dhe vezhgim 24 hr Lagje me terene per aktivitete sportive dhe pishine.Lagje me bord drejtues per vendim marje te ndryshme brenda
saj.

Shtepia ofrohet vetem per nderkombetare me kontrate afatgjate.Kjo shtepi eshte e re me mobilje teresisht te reja dhe ne rast te mareveshjes mund te lirohet nga muaji Shtator 2011.

Cmimi i shtepise per nje muaj eshte 3.500 euro.

Per caktimin e terminit per vizite dhe per cfaredo informate tjeter, ju mund te na kontaktoni:tel.044201470
viber. +383201470
whatsapp. +37744201470
e-mail: denismehmetaj@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim