leshoj kat te shtepis me qira

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Astrit 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Adresa
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Leshoj nje kat te shtepis me qira ne lagjen Velania, afer Sos-Kinderdorfit,eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant, posedon nje dhom gjumi, sallon me kuzhin, banjo, ballkon, Qmimi 180Euro
Leaflet
Në fillim