Leshoj katin me qira

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Jakup Krasniqi 10 Tet 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Zgjidh ngrohje
Leshoj katin me qira ne lagjen e Vreshtave ( kolovice e re). Kati i ka 3 dhoma te gjumit, kuzhine, sallon, banjo koridor dhe dy terasa dhe eshte pjeserisht e mobiluar.
Per me shume info kontaktoni ne telefon
Jakup Krasniqi
044 208 616
Në fillim