Leshoj me qera

0 EUR

Jepet me qera nga: Mehdi 27 Maj 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Leshoj me qera dy shtepi ne Lagjen e spitalit afer Super Viva, shtepit jan te bashkangjitura dhe posedojn kvadratur te njejt dhe interier te njejt.
kan garazhat, Sallon me kuzhin me siperfaqe 60m , jan dy kate kati I ka sallon , kuzhin dhe banjo, kati II ka 3 dhoma te fjetjes dhe banjo. shtepit jan te mobiluara dhe te rregulluara sipas standardeve , uji ka rregullisht 24 orë me ujsjelles dhe posedon edhe bunarin te lidhur ne rezervar, ka nxemje qendrore me rrymë, por mundet edhe me dru .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione