Leshoj nje kat te shtepis me qira ne Prishtine

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: astr 11 Tet 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Zgjidh ngrohje
Leshoj nje kat te shtepis me qira ne lagjen Velania, afer Sos-Kinderdorfit,eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant, posedon nje dhom gjumi, sallon me kuzhin, banjo, ballkon, Qmimi 180Euro
Leaflet
Në fillim